KONST / Litografier / Färglitografi 9937480
nr 993 7480
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Anders Appelqvist (f. 1958), "Ian Woosnam", signerad, motivet: 96x69
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Utrop:
800 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:28:46
Anders Appelqvist
Läs mer om Anders Appelqvist